O Nás »

detail spoje

PROČ? » Naši práci děláme proto, že jsme na ni hrdí a těší nás, že jsou naši klienti spokojení.

JAK? » Záleží nám na kvalitě a tom, že zákazník platí svou stavbu, ne nákladný provoz velké firmy.

CO? » Nabízíme výstavbu kvalitně provedených dřevostaveb za férové ceny.


» Naše společnost Dubové domy s.r.o. je inovativní stavební společnost zaměřená na výstavbu nízkoenergetických a úsporných dřevostaveb za použití tradiční masivní rámové konstrukce z dubových trámů či stavebních KVH hranolů a především čistě přírodních materiálů využitých k opláštění a izolaci, zajišťujících neobyčejnou interiérovou pohodu, která řadí tyto domy k vysoce žádaným z hlediska ekologického, estetického i finančního. Naše domy nejsou "jen" klasickou dřevostavbou, jsou to především domy s vlastním srdcem. - ukázka skladeb našich dřevostaveb

» Pro naše klienty nabízíme mnohé. Přes naši hlavní činnost, kterou je výstavba ekologicky přívětivých nízkoenergetických a úsporných dřevostaveb, přes komplexní poradenství v oblasti bydlení, výběr vhodného pozemku dle Vašich představ, dolazení všech technických detailů a projektování - vypracování projektové dokumentace naší partnerskou architektonickou kanceláří, kde tým specialistů vytvoří dle Vašich individuálních požadavků projekt rodinného domu šitý přímo Vám na míru, nebo jeden z námi nabízených typových domů, až po realizaci samotné stavby profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru stavebnictví čerpanými jak v tuzemsku, tak i jiných evropských zemích.

» Vlastní výstavba dřevostavby je provedena stylem tzv. rámové konstrukce, kde hlavní, tedy nosná část stavby je tvořena z masivních dubových trámů, či stavebních KVH hranolů, spojených tradičními tesařskými spoji, které vytváří neobvykle pevnou kostru celého domu a vzhledem k vysoké kvalitě dřeva svádí k jeho využití i jako "pohledového". Tento staletími prověřený systém, známější především z vyspělejších zemí Evropy a Severní Ameriky, nabízí své široké uplatnění v dnešní době i u nás. Díky této velmi variabilní konstrukci je možné naprojektovat téměř cokoliv, a to i dispozice, které by jinak za použití obdobných materiálů nebyly možné, či by jejich cena byla neúměrně navýšena.

» Prezentace Dubové domy s.r.o. - download «

Nebráníme se samozřejmě ani Vašim již vyhotoveným projektům, ať již na vysoce individuální, či naopak typové úrovni, dle Vašich osobních potřeb a preferencí.

Neváhejte nás kontaktovat

- jsme tu pro Vás -

společnost Dubové Domy s.r.o. IČ: 013 99 047 zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 206044


Zpětné odkazy