Služby »

Mezi námi nabízené služby patří nejen výstavba nízkoenergetických a úsporných dřevostaveb s využitím tradiční rámové konstrukce, ale i pomoc při plánovaní a projektování Vašeho vysněného domu. Neváhejte se na nás obrátit, zjistit více o všech našich cenově velmi dostupných službách a společně najít vhodnou alternativu. Jsme zde pro Vás.​

Projektování

Zajištění projektové činnosti týmem odborníků přímo na míru Vašim konkrétním potřebám a přáním, dodání typových projektů či využití Vaší vlastní dokumentace pro výstavbu.

Realizace

Realizace je možná téměř za jakéhokoliv počasí. Všechny domy jsou úsporné, či nízkoenergetické při použití těch nejkvalitnějších materiálů z přírodně obnovitelných zdrojů.

Partneři

Seznam našich partnerů v rámci projektu LIVING PRAGUE v obchodním centru SHOPPARK Čestlice - komplexní nabídka služeb na jednom místě.

realizace pro společnost Mighty Oak Ltd. [2011]

Lower Raydon, poblíž Hadleigh, Suffolk, United Kingdom


Cena ve standardu "na klíč" od 16 000 kč bez DPH / m2


>> Co všechno obsahuje STANDARD na klíč? <<

Ve spolupráci s firmou Dřevostavby Rob s.r.o. nabízíme také kromě dubových a klasických dřevostaveb i výstavbu tzv. Norských domů a z nebytové výstavby dále jízdárny a stáje.


Dřevostavby RobJízdárny RobNorské Domy

společnost Dubové Domy s.r.o. IČ: 013 99 047 zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 206044


Zpětné odkazy