Projektování »

projektování

» Naše společnost Dubové domy s.r.o. spolupracuje s několika architektonickými studii a individuálními projektanty, abychom Vám mohli nabídnout co nejširší spektrum možností pro tu kterou specifickou konstrukci dřevostavby, která Vám je bližší a milejší, nebo prostě lépe sedne Vašemu stylu.

» Potřebujete poradit s výběrem projektu rodinného domu s ohledem na možnosti a velikost Vašeho pozemku, provést v projektu menší či větší úpravy, osadit rodinný dům do terénu včetně napojení na inženýrské sítě, doplnit dokumentaci o další stavební objekty, např. garáž, bazén, apod.

» Uvědomujeme si, že kvalitní a detailní zpracování projektové dokumentace je základem pro další bezproblémovou stavbu jakéhokoliv domu a proto Vám i v tomto směru nabízíme naše služby. Pro každého něco.

» Pro konstrukce dřevostaveb z dubových trámů, interiérový design a poradenství podle tradičního čínského učení Feng Shui, zabývajícím se vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase, pokoušejícím se nastolit harmonii v tomto prostoru a umožnit nerušené plynutí energie, máme to potěšení spolupracovat se známou akad. arch. Ivanou Naegele.

» Pro stoupence z kategorie vyzkoušených řešení, kteří upřednostňují typové projekty, zde máme také co nabídnout. Společnost G Servis CZ není na tuzemském trhu žádný nováček a jejich více než 1000 typových projektů není potřeba v tomto ohledu asi blíže představovat.

» Pro ty nejnáročnější klienty a příznivce nejmodernějších postupů, technologií a vysokých standardů zajišťujeme vypracování projektové dokumentace naší partnerskou společností Chytrý Dům s.r.o., která se kromě projektování pasivních a nízkoenergetických domů zabývá také inženýrskou činností, technickým dozorem a poradenstvím v oblasti pasivních domů, energetiky staveb a stavebních izolací.

Předešlá činnost ve výstavbě pro naši sesterskou společnost Mighty Oak Ltd. ve Velké Británii popisuje krátce naše prezentace.

» Prezentace Dubové domy s.r.o. - download «

Neváhejte nás kontaktovat

- jsme tu pro Vás -

společnost Dubové Domy s.r.o. IČ: 013 99 047 zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 206044


Zpětné odkazy